Kniha návštěv

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1251"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
EINEX pls comeback into record a youtube. We wants a new videos on Siemens models.
Regards.
Týjo, Siemensy ... měl jsem ME45, parádní mobil na tu dobu. Vlastně ho ještě mám a občas ho používám jako budík. :-)
ап что ли)
Hi there,

just viewed you beautiful Siemens collection.

I am a serious seller of old mobiles and I have some really interesting models ( prototypes CL61, M55) for example...and many other Siemens phones you might not have.

Are there any phones you need? Think you don't have the yellow ME45 which is quite rare ;)

In case you are interested in some mobiles for a fair price you can visit me on ebay : "shakra4life", just write me and we can get in contact.

Greetings and nice site ;)
Ahoj, taky jsem zatím nenašel za Siemens náhradu. Používal jsem mimo Siemens v roce 2010 HTC HD2, ale po roce a půl se doslova rozpadlo, pak ještě LG GD900, to bylo prozměnu zase příliš zasekané a začal blbnout USB konektor. Opět jsem se vrátil k Siemensu, konkrétně EL71. Žádný telefon Siemens s výjimkou SXG75 (někdy nezvonil budík atd) mě nikdy nezklamal. Siemens S65 považuju dodnes za vzhledově nepřekonaný telefon.
Ahoj, můj první telefon byl Siemens C25, byl jsem s ním hodně spokojený.Pak jsem prostřídal různé telefony, jako Sony J6, Sony J7, sonyericsson T300 a pak sem se vrátil k Siemensu S65 - výborný telefon, žena doma měla M65, pak jsem zkusil Nokii N73, měl jsem zálusk na Siemens SXG75, ale to uz Siemens pomalu krachoval a telefon pro mě nebyl finančně dostupný. Pak jsem měl HTC touch diamond 2 a ted používám sonyericsson mini pro a ted sem se jen okrajově vrátil (jako budík a záložní telefon) k Siemensu M45. Telefony Siemens byly ve své době prostě perfektní, dokonce jsem si na S65 upgradnul software pres GPRS což v té době nikdo neposkytoval :-) Já si přeju a chci, aby se Siemens vrátil opět do hry, protože všechny telefony co jsem měl v ruce a bylo jich více jak jsem zde popsal se telefonům Siemens nevyrovnají.
18.07.2020 00:59:44
einex
© 2009 - 2016 EINEX - EINEX@SEZNAM.CZ
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one